Hakkımızda

Biz Çarkçı Turizm ve Yat işletmeciliği ailesi olarak 1994 yılında Marin sektöründe başladığımız yolculuğumuza, yanımıza zaman içinde aldığımız sektörün dünya çapındaki lider markaları ile birlikte her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz.

Deniz keyfini doya doya yaşayabileceğiniz, dünyanın sayılı ülkelerinden biri olan ülkemizde bu keyif işini 1994 yılından bu yana tüm ciddiyetimizle denize ve teknelerine gönül vermiş siz değerli müşterilerimize bu kusursuz keyfi yaşatmak için çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz ayrıcalıklı sektörde yine siz seçkin müşterilerimizi seçkin markalarımızla buluşturuyoruz. 

Bu birlikteliğimizde, mümessillik ve satış faaliyetlerinin yanı sıra, teknik destek sağlayarak, siz seçkin müşterilerimize en kapsamlı hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
 
2004 yılında aldığımız ISO 9001 sertifikası ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırımlarla satış ve teknik servis ağını, İstanbul Tuzla merkezimiz, Tuzla Şubemiz, Antalya serbest bölge şubemiz ve yakında açacağımız yeni hizmet noktalarımızla etki alanımızı hızla genişletmekteyiz.

Tekne ve Yat ürün ve ekipmanları satışının internet ortamında da gerçekleştirilmesini sağlamak üzere bir E-ticaret projesine imza atmış olan Çarkçı Turizm ve Yat işletmeciliği ailesi olarak bu girişimimizle farklı yaklaşımımızı ortaya koyduk.  

 MİSYONUMUZ

  • Türkiye'de Denizcilik, Yatçılık ve Yelkencilik alanlarının gelişiminde aktif rol oynamak
  • Denizde güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle en kaliteli ve işlevsel ürünleri müşterilerimize sunmak
  • Satış dışında teknik destek de sağlayarak her safhada kapsamlı hizmet vermek
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak hizmetlerimizi geliştirmek ve satış ağımızı genişletmek
  • Bünyemizdeki Dünyaca ünlü, lider markalara yenilerini ekleyerek yelpazemizi genişletmek
  • Farklı yaklaşımımızla öne çıkarak sektörde lider konuma gelmek
  • Bilgi ve tecrübemizi sürekli artırarak hizmet kalitemizi daha da iyileştirmek